Книжечка з переписами тортів, баб, тістечок та інших солодощів.
Рекламне видання, тому в більшості переписів згадані реклямовані торгові марки – наприклад, кооператив “Пласт”.
Особливо часто згадується Пасічницький кооператив “РІЙ”. Він був заснований у Львові 1926 року Євгеном Архипенком – українським державним діячем УНР, Міністром земельних справ. Був одним із лідерів Української Народно-Республіканської Партії. Кооперативу “Рій” Він організував з метою об’єднати бджолярів на західноукраїнських землях, постачання їх приладдям, модерними вуликами, вощиною, дешевим цукром для бджіл, наладжування збору і купівлі меду тощо.
“Рій” мав майстерню вуликів, зразкові показові пасіки під Львовом і в Перегінську (Ґорґани), крамниці у Львові й Лодзі. З 1928 “Роєві” допомагала пасічнича секція Товариства “Сільський господар” та її орган — місячник”Український пасічник”. “Рій” діяв (з перервою під час першої радянської окупації) до 1944 року, а у Холмі у 1940—1944 роках. У 1938 році — 1370 членів, продаж товарів на 60 788 золотих.
Окремої уваги вартують рекламні оголошення. З них можна скласти уяву про виробництва більші та менші, які діяли у Львові в той час та де вони знаходилися. Наприклад – харчівня пані Лисинюкової на Бляхарській поручала сніданки, обіди і вечері; цікавою є “Індохіна” (ІндоКитай) – склад і паківня чаю, кави і какао при вулиці Валовій, 14